Adam i Jakub Zdrójkowscy przyszli na świat 29 grudnia 2000 roku, a więc mają obecnie po 17 lat. I mimo że teraz znacznie głośniej jest o Adamie, to jednak to właśnie Jakub karierę w telewizji zaczął jako pierwszy. Nastolatek póki co ma na koncie epizodyczne role w serialach, takich jak: „Ojciec Matusz" i „Hotel 52". W 2009 roku grał Piotrusia w „Rodzinie Zastępczej", wystąpił także w filmie „Ciacho" i „Być jak Kazimierz Deyna".

ZOBACZ: ADAM ZDRÓJKOWSKI ma dziewczynę! „Tak, jestem zakochany!” [ZDJĘCIA]

Adam Zdrójkowski może się pochwalić podobnym portfolio filmowo-serialowym. Aktor już jak ośmiolatek zagrał w filmie „Boisko bezdomnych” u boku samego Marcina Dorocińskiego. Później wraz z bratem pojawił się w serialu „Londyńczycy”. Z czasem zaangażowano go do „Rodzinki.pl”, a jeszcze większą popularność przyniósł mu udział w show Polsatu „Taniec z Gwiazdami”, gdzie tańczył z Wiktorią Omyłą.

Obu braci łączy nie tylko pasja do aktorstwa, lecz także do gotowania. Młodzi gwiazdorzy wzięli w zeszłym roku udział w formacie „Hell's Kitchen”. W programie wystąpili jednak tylko jako jurorzy i to zaledwie w jednym odcinku. Może jednak powinni pomyśleć o wspólnym programie o gotowaniu…?

W sieci od jakiego czasu krążą zdjęcia obu aktorów z czasów, kiedy byli dziećmi. Są do siebie podobni? Który przystojniejszy? Sprawdźcie w naszej GALERII, gdzie znajdziecie wspólne zdjęcia Adama i Jakuba Zdrójkowskich ;-)