Adam Zdrójkowski już jakiś czas temu pochwalił się w sieci romantycznym zdjęciem z Wiktorią Gąsiewską, z którą spędzał czas na Open'er Festival. To zdjęcie dało dziennikarzom całkiem sporo do myślenia. Nic dziwnego, że w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat ewentualnej zażyłości, która miała łączyć serialowego Kubę Boskiego ze śliczną młodą aktorką. Teraz gwiazdor „Rodzinki.pl” w końcu skomentował te doniesieni, a z robił to w rozmowie z dziennikiem "Fakt". No i pojawiło się więcej zdjęć Adama z Wiktorią. A więc nie mamy już wątpliwości: Zdrójkowski się zakochał!

ZOBACZ: ADAM ZDRÓJKOWSKI oczarowany Agnieszką Kaczorowską? Coś jest na rzeczy?

Adam Zdrójkowski potwierdził na łamach "Faktu", że ma dziewczynę. Adam spotyka się z piękną Wiktorią Gąsiewską nie tylko na planie serialu "Rpdzinka.pl", ale też prywatnie. Co dokładnie powiedział o ich relacji? Padły bardzo romantyczne słowa:

„Tak, jestem zakochany! Faktycznie już mogę powiedzieć, że z Wiktorią łączy mnie coś więcej niż tylko przyjaźń…”

Zdrójkowski wyjaśnił też, dlaczego do tej pory nie mówił otwarcie o swoim związku z Wiktorią:

„Póki co wiedziało o tym tylko nasze najbliższe grono znajomych. Zależało nam, by jak najdłużej utrzymać to w tajemnicy. Nie chcę jednak za dużo mówić o tym związku. Powiem tylko, że Wiktoria to naprawdę niesamowita dziewczyna!”

Przypomnijmy, Zdrójkowski i Gąsiewska poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl". Adam Zdrójkowski gra w nim Kubę Boskiego od początku, czyli od 2011 roku. Wiktoria Gąsiewska dołączyła do obsady produkcji dopiero w czwartym sezonie, w 2012 roku.

Jak widać, Adam i Wiktoria przez ostatnie 5 lat zdążyli się poznać już na tyle dobrze, że postanowili dać szansę swojemu uczuciu. Życzymy im zatem dużo szczęście i pięknych chwil, nie tylko na planie „Rodzinki.pl” ;-)