Adam Zdrójkowski nie zdaje w tym roku matury. Kończący w maju 19 lat gwiazdor "Rodzinka.pl" ostatecznie zrezygnował z podejścia do egzaminu dojrzałości. Powód? Chłopak Wiktorii Gąsiewskiej nie był w stanie przygotować się do matury 2019 ze względu na liczne zobowiązania zawodowe, których zdecydował się podjąć w tym roku. Młody aktor w ostatnich miesiącach nie tylko spędzał czas na planie serialu, ale także razem ze swoją partnerką wziął udział w tanecznym show "Dance Dance Dance". Co więcej, już wkrótce wyjeżdża za granicę na plan zdjęciowy nowej edycji "Ameryka Express". Co na to jego rodzice? Wygląda na to, że nie mają mu tego za złe.

Syn będzie zdawał maturę za rok - zdradziła w "Party" matka Adama Zdrójkowskiego, Edyta.

Adam Zdrójkowski rezygnuje z matury 2019

Kariera Adama Zdrójkowskiego w show-biznesie w tym roku nabrała znacznego tempa, ale niestety wpłynęła bardzo negatywnie na jego frekwencję w szkole, a co za tym idzie na oceny, zwłaszcza z matematyki.

- Zdarzają mi się dwójki i jedynki, opuszczam dużo lekcji - wyznał aktor.

Przypomnijmy, że dziewczyna Adama Zdrójkowskiego, starsza od niego o rok Wiktoria Gąsiewska, zdała maturę w 2018 roku. Ich najnowsze zdjęcia znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Polskie GWIAZDY BEZ MATURY. Kto nie zdał egzaminu dojrzałości?