W dzisiejszym odcinku „Tańcu z Gwiazdami” pary, które zostały w show, zatańczą w tercetach z tancerzami, który odnieśli sukcesy w poprzednich edycjach programu.

ZOBACZ: Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła  po raz drugi tańczą cha-chę. Jak przygotowali się do dzisiejszego odcinka „Tańca z Gwiazdami”?

Podczas losowania dodatkowych partnerów okazało się, że Adam Zdrójkowski zatańczy w trio ze swoją dotychczasową partnerką Wiktorią Omyłą oraz… Agnieszką Kaczorowską. Jak donosi nam osoba z produkcji polsatowskiego show, młody aktor jest oczarowany swoją drugą partnerką:

Agnieszka wzięła go ostro do galopu, Adam skacze jak młody jelonek. Widać, że czuje przed nią respekt. To niesamowite, jak na nią patrzy i jak jej uważnie słucha. Dotąd bywało, że średnio przykładał się do treningów, z Agnieszką to nie przejdzie! Pod jej wpływem to zupełnie inny Adaś - pełen energii i nadziei.

Już dziś wieczorem Adam, Wiktoria i Agnieszka zatańczą razem chalestona. Myślicie, że udział w tańcu Agnieszki pozwoli mu w końcu dostać upragnione wysokie noty od jurorów?

Zobaczymy dziś wieczorem.„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już dziś o 20.00 na antenie Polsatu. Będziecie trzymać kciuki za to trio?