18-letni Adam Zdrójkowski już od jakiegoś czasu idzie przez show-biznes jak burza! O aktorze zrobiło się szczególnie głośno, kiedy w 2016 roku wziął udział w 6. polsatowskiej edycji Tańca z Gwiazdami. Potem media bacznie przyglądały się jego nowemu związkowi. Aktor w wakacje tego roku ogłosił bowiem, że jest zakochany, a wybranką jego serca jest jego koleżanka z planu RodzinkiWiktoria Gąsiewska

Teraz o Adanie Zdrójkowskim mówi się jednak z jeszcze innego powodu. Jak odnoszą niektóre portale, aktor mógłby już wkrótce zniknąć z obsady serialu Rodzinka.pl z racji na nowy projekt, w który się zaangażował. Chodzi mianowicie o show The Voice Kids, który na antenie TVP 2 rusza już 1 stycznia 2018, a który młody aktor będzie współprowadził. Czy to oznacza że Adam Zdrójkowski faktycznie opuszcza obsadę Rodzinki.pl?

Adam Zdrójkowski odchodzi z „Rodzinka.pl”?

Nic bardziej mylnego! Bo choć faktycznie Adama zobaczymy jako jednego z prezenterów show, to jednak warto pamiętać, że program ten został nagrany już w wakacje, a to oznacza tylko jedno: Adam Zdrójkowski nie znika z obsady serialu Rodzinka.pl i weźmie udział w nagraniach kolejnej transzy serialu, którą TVP 2 pokaże zapewne już wiosną przyszłego roku.

To niewątpliwie dobra wiadomość zarówno dla fanów serialu, jak i młodego aktora! My też się cieszymy!

Będziecie oglądać Adama Zdrójkowskiego w obu formatach: zarówno The Voice Kids, jak i Rodzinka.pl?