Adam Zdrójkowskinależy do grona najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Większość widzów kojarzy go z takich produkcji jak "Rodzinka.pl" czy "Rodzina zastępcza". Niewielu wie, że aktor jest aktywny zawodowo już od wczesnego dzieciństwa. Nic dziwnego, że przez te wszystkie lata udało mu się zdobyć na tyle sporo oszczędności, żeby teraz mógł je zainwestować we własną firmę. Okazuje się, że 18-letni Adam Zdrójkowski postanowił wykorzystać nie tylko swoje oszczędności, ale i popularność i zdecydował się otworzyć własny lokal. Co w nim znajdziecie? Jak będzie się nazywał? Sprawdź PONIŻEJ:

Adam Zdrójkowski otwiera własny biznes! Jaki?

Jak udało nam się dowiedzieć, Adam Zdrójkowski wraz z kolegą otwiera bar! Jak podaje magazyn Flesz, Adam Zdrójkowski już wkrótce otworzy własny lokal z alkoholami i przekąskami zaraz obok Hali Koszyki w Warszawie! W lokalu Zdrójkowskiego będzie można spróbować drinków, których goście "nie znajdą nigdzie indziej". Pomysłem młodego aktora zachwycona jest jego dziewczyna, Wiktoria Gąsiewska, która bardzo wspiera go w jego biznesowych planach. A dlaczego młody aktor zdecydował się na własny biznes? Okazuje się, że skłoniła go do tego refleksja nad wykonywanym dotychczas zwodem:

W naszej branży nie ma nic pewnego. To inwestycja w przyszłość - powiedział w rozmowie z wp.pl.

Bar Adama Zdrójkowskiego będzie się nazywał Rykowisko i będzie już kolejnym lokalem w Warszawie, który otworzy postać znana z telewizji. Przypomnijmy, swoje restauracje mają lub mieli już m.in. Borys Szyc, Michał Wiśniewski, Dariusz Michalczewski, Katarzyna Figura, Przemysława Saleta i Piotra Adamczyk.

Myślcie, że nazwisko Zdrójkowskiego przyciągnie tłumy klientów do jego lokalu?