Trwają przygotowania do nowej edycji "Ameryka Express". Producenci show rozpoczęli już rozmowy z potencjalnymi uczestnikami kolejnego sezonu programu TVN. Jak zwykle stawiają nie tylko na bardzo znane i gorące nazwiska polskiego show-biznesu, ale także na wschodzące gwiazdy. Jedną z osób, która otrzymała propozycję udziału w nadchodzącej odsłonie "Ameryka Express" jest młody aktor, Adam Zdrójkowski. Co ciekawe, kończący w maju 19 lat aktor serialu "Rodzinka.pl" i uczestnik tanecznego show "Dance, dance, dance" w TVP1, nie wystąpi tam w parze ze swoją znaną dziewczyną, Wiktorią Gąsiewską.

Adam Zdrójkowski w Ameryka Express

Jak donosi "Party", Adam Zdrójkowski zamiast ukochanej zabierze na plan zdjęciowy w Ameryce swojego ojca, Dariusza. Wiktoria Gąsiewska podobno jest bardzo zadowolona z takiego rozwiązania. Sama nie może teraz bowiem narzekać na brak propozycji zawodowych, dlatego cieszy się, że nie musi rezygnować z innych zobowiązań na rzecz zagranicznego wyjazdu ze swoim chłopakiem.

Nowa edycja "Ameryka Express" ma się znaleźć w jesiennej ramówce TVN. Przypomnijmy, że nie zobaczymy tam już Agnieszki Woźniak-Starak, która zrezygnowała z prowadzenia show.

Zdjęcia Adama Zdrójkowskiego z Wiktorią Gąsiewską i rodzicami aktora znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Wiktoria Gąsiewska wpadła w histerię na planie "Dance, dance, dance"!