16-letni Adam Zdrójkowski to najmłodszy w historii uczestnik „Tańca z Gwiazdami”. Młody aktor nie mógł trafić lepiej. Od niemal dwóch miesięcy tańczy z najładniejszą tancerką tej edycji a jednocześnie najmłodszym nauczycielem w show - Wiktorią Omyłą. Parę dzielą zaledwie dwa lata, Wiktoria właśnie skończyła 18 lat. Zdaje się że parę łączy zaś coraz więcej.

„Mógłbym mieć  taką dziewczynę”, wyznał już w pierwszym odcinku programu aktor, który mimo popularności zyskanej dzięki serialowi „Rodiznka.pl” nadal jest singlem. W innym wywiadzie nastolatek przyznał, że bardziej niż sam taniec podoba mu się jego partnerka i trenerka. I trudno się mu dziwić. Młoda tancerka może pochwalić się zarówno nietuzinkową urodą, jak i wspaniałą figurą. Czy jest szansa aby w "Tańcu z Gwiazdami" połączyło coś więcej niż tylko choreografia?

Zobacz: MACIEJ MUSIAŁ Jest zazdrosny o serialowego brata?!

Niestety w tym tygodniu parę dosięgnął nie lada pech. Piękna Wiktoria od niedzieli zmaga się z bolesną kontuzją biodra, więc nie miała szans na normalne treningi z Adamem, czego ten niezwykle żałuje. Już w piątek para zatańczy sambę, więc teraz będą musieli nadrobić stracony czas. Myślicie, że uda się im znów zdobyć serca widzów Polsatu i jurorów?