O Adele mówi się ostatnio sporo nie za sprawą jej muzyki, a życia miłosnego i spektakularnej metamorfozy. Po tym jak wokalistka rozstała się z mężem, jej wizerunek uległ drastycznej zmianie, a ona sama przyznaje, że stara się też inaczej podchodzić do życia - skupia się na własnym szczęściu i spełnieniu. Według zagranicznych mediów Adele zaczęła też chodzić na randki, a na liście jej romansów mieli znaleźć się Brad Pitt, Bradley Cooper, czy raper Skepta. I chociaż zapewne większość plotek mija się z prawdą, jedno nazwisko pojawia się w artykułach coraz częściej.

Adele i Harry Styles są parą?

Według serwisu "Gossip Cop", Adele ma bardzo bliskie relacje z brytyjskim idolem nastolatek i byłym członkiem One Direction, Harrym Styles'em. - Po latach flirtowania w końcu się do siebie zbliżyli. Harry od dawna podkochiwał się w Adele, a ona zawsze uważała, że ​​jest niesamowicie seksowny - donosi źródło. Po rozwodzie Adele miała zdecydować, że da szansę młodszemu od siebie o 6 lat muzykowi i przedstawiło go już swojemu synowi.

Harry Styles podobno świetnie odnajduje się w roli "ojczyma" i z 7-letnim synem Adele dzieli miłość do filmów Disneya. - Adele nigdy nie była szczęśliwsza. Z Harrym czuje się świetnie. W przyszłości bardzo chciałaby założyć rodzinę z mężczyzną, który sprawi, że znów uwierzy w miłość - czytamy.

Myślicie, że w tych plotkach jest ziarno prawdy?