W poniedziałkowy wieczór podczas ostatniego ze stu zaplanowanych na ten rok koncertów, w Phoenix w Arizonie, Adele postanowiła podzielić się ze swoimi fanami nieoczekiwaną nowiną. Podczas muzycznego pożegnania i podsumowania trasy koncertowej brytyjska wokalistka ogłosiła:

Będę miała kolejne dziecko!

ZOBACZ: ADELE przyjęła oświadczyny swojego partnera?

Niestety jej słowa zagłuszyła muzyka i nie wszyscy fani usłyszeli, co Adele miała im do przekazania. Dobra nowina najwyraźniej już wcześniej dotarła do partnera gwiazdy, Simona Koneckiego, który po jej powrocie do domu, sprawił swojej ukochanej nie lada powitanie! Gdy Adele wróciła do Wielkiej Brytanii, czekała tam na nią niespodzianka od narzeczonego w formie ogromnego, ręcznie namalowanego transparent z wielkim napisem:

Mamusiu, zrobiłaś to!

CZYTAJ: ADELE pokazała się bez makijażu. Wygląda fenomenalnie!

Dziecko, którego spodziewa się Adele, będzie już jej drugim potomkiem. Póki co piosenkarka i jej partner wychowują syna Angelo James'a, którego ojcem jest działacz charytatywny polskiego pochodzenia, Simon Konecki. Para poznała się w 2011 roku i od tego czasu żyje w nieformalnym związku.

Ostatnio pojawiały się jednak doniesienia, że wokalistka i jej chłopak zaręczyli się i planują ślub oraz "małe wesele" w towarzystwie najbliższej rodziny. Ciekawe, czy z ceremonią wyrobią się przed narodzinami drugiego dziecka?

POLECAMY: ADELE wystąpi po raz pierwszy w Polsce?! Gdzie zagra koncert?

Bardzo im tego życzmy. Jak i gratulujemy dobrych wieści! Czy oznaczają one jednak, że Adele znowu zniknie ze sceny muzycznej na dobre pół dekady…?