Adele niedawno rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem swojego dziecka, Simonem Koneckim. Nic więc dziwnego, że niemal każdy mężczyzna, który pojawia się teraz w bliskim otoczeniu wokalistki, jest automatycznie posądzany przez media o romans z gwiazdą. Tematu do gorących plotek dostarczyło ostatnio nawet wyjście autorki hitu "Hello" na londyński koncert Celine Dion. Paparazzi uwiecznili bowiem moment, jak piosenkarka wchodzi na teren imprezy trzymając się za ręce z przystojnym dżentelmenem. Czy to nowy partner gwiazdy? Nic z tych rzeczy!

Adele z przyjacielem na koncercie Celine Dion 

Portale plotkarskie, które ogłosiły, że mężczyzna jest nowym wybrankiem Adele, nie rozpoznały w nim... dobrego przyjaciela artystki, Paula Draytona, który jest mężem gwiazdora brytyjskiej telewizji, Alana Carra. Z wpadki dziennikarzy zażartował zresztą sam komik.

- Nowy facet Adele jest nieźle zbudowany - napisał na Twitterze przy wspólnym zdjęciu swojego męża z wokalistką.

- Miło z twojej strony, że go jej wypożyczyłeś - podchwycili żart fani.

Warto wiedzieć, że Alan Carr i Paul Drayton to jedni z najbliższych znajomych Adele ze świata show-biznesu. O stopniu ich zażyłości niech świadczy fakt, że to właśnie piosenkarka w zeszłym roku udzieliła parze ślubu. 

Wszyscy, którzy chcieliby już zobaczyć artystkę w towarzystwie nowego partnera muszą więc na razie uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz zdjęcia Adele i pary jej przyjaciół w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Adele jest nie do poznania. Wiemy, jak tyle schudła! [FOTO]