Adele ma nowego partnera? Jedna z najpopularniejszych brytyjskich wokalistek, w kwietniu 2019 roku zdecydowała się zakończyć swoje trwające trzy lata małżeństwo. Adele i Simon Konecki byli parą przez osiem lat i wychowywali wspólnie syna, Angelo Jamesa (7). Wokalistka i jej mąż, za pośrednictwem rzeczników poinformowali, że podjęli decyzję o rozstaniu, ale nadal pozostają w przyjaźni i dobro syna jest dla nich najważniejsze. Zaznaczyli również, że jest to ich jedyny komentarz w tej sprawie i poprosili o uszanowanie prywatności. Powody rozstania Adele i Simona Koneckiego nie są znane. Jak się jednak okazuje, wokalistka postanowiła szybko ruszyć dalej ze swoim życiem i zaczęła umawiać się już z innym muzykiem. Według The Sun, wybrankiem Adele został znany brytyjski raper, który wcześniej spotykał się m.in. z Naomi Campbell!

Adele i Skepta są razem?

Adele i Skepta są razem? Według serwisu "The Sun" wokalistka i raper, którzy oboje wychowali się w Tottenhamie, bardzo zbliżyli się do siebie po rozpadzie małżeństwa artystki, a przyjaciele pary uważają, że wkrótce może być z tego "coś więcej". Ostatnio para świętowała wspólnie 37. urodziny rapera w Londynie. Adele i Skepta znają się od kilku lat i wspierają nawzajem rozwój swojej kariery. W 2016 roku podczas wywiadu z ES Magazine, raper wyznał, że jest w stałym kontakcie z wokalistką, która "trzyma go w ryzach". W tym samym roku Adele opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Skepty z podpisem "Tottenham boy" po tym, jak zdobył brytyjską nagrodę muzyczną, Mercury Prize. Artysta zrepostował zdjęcie, dodając do niego krótkie "love you".

Dodała mi skrzydeł [...] Akurat tego dnia chciałem rzucić muzykę, to była jedna z najbardziej niesamowitych rzeczy w historii” - mówił później muzyk.

Kim jest Skepta?

Nowy partner Adele jest pochodzącym z Wielkiej Brytanii raperem, który urodził się w północnym Londynie, a wychował w Tottenhamie. Swoje pierwsze kroki stawiał w takich grupach muzycznych, jak Meridian Crew and Roll Deep, a debiutancki solowy album wypuścił w 2007 roku. Jego wydany w 2016 roku album "Konnichiwa", zawierający takie hity, jak "Shutdown" czy "This Is Not Me", zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji oraz szereg muzycznych nagród. 

Skepta spotykał się m.in. z Naomi Campell, z którą w kwietniu 2018 roku pozował topless na okładce magazynu GQ. Raper w listopadzie 2018 roku po raz pierwszy został ojcem, a na świat przyszła jego córeczka. Nie wiadomo jednak, kto jest matką dziecka artysty.