Adele była absolutnie bezkonkurencyjną zwyciężczynią wczorajszego rozdania Grammy. Jej album "25" został doceniony w aż 5 kategoriach! To tyle razy gwiazda wychodziła na scenę, aby podziękować za złoty gramofon. Jednak nie tyko liczba nagród zgarniętych tego dnia przez Adele była szeroko komentowana w mediach. Hitem sieci okazało się także jej przemówienie, które wygłosiła ze sceny, odbierając nagrodę w najważniejszej kategorii!

ZOBACZ: GRAMMY 2017 rozdane! Adele triumfuje

Adele była bezkonkurencyjną triumfatorką podczas rozdania nagród. Wokalistka zdobyła aż 5 statuetek za album "25". W tracie podziękowań za ostatnią z nich artystka zaskoczyła wszystkich gości gali. Co zrobiła?

CZYTAJ TEŻ: BLUE IVY CARTER Stylizacja dziewczynki największym hitem gali Grammy 2017!

Adele, kiedy odbierała ostatnią statuetkę na gali za album roku, wyznała z głębi serca, że jej zdaniem ta nagroda tak naprawdę należy się Beyonce za jej głośny album "Lemonade". Adele przyznała, że to właśnie jej dedykuje statuetkę. Ogłosiła to podczas finału gali drżącym głosem:

Tak naprawdę nie mogę przyjąć tej nagrody. Jestem nią bardzo ucieszona i wdzięczna za nią ale należy się ona komuś innemu... Oczywiście powinna ona trafić w ręce Beyonce...

Po czym kontynuowała:

Beyonce to artystka mojego życia, a jej płyta „Lemonade” jest niezwykła, monumentalna! Beyonce - Ty jesteś naszym światłem, dodajesz siły mi i moim czarnym przyjaciołom. Sprawiasz, że są gotowi stawać w obronie swoich praw. Uwielbiamy Cię!

Jak zareagowała na to Bey? Wokalistka popłakała się i po cichu wyszeptała w kierunku Adele: „I love you!” Dużego wzruszanie nie krył także Jay-Z, który był współproducentem albumu „Lemonade”.

Co ciekawe, na koniec przemówienia Adele przełamała swoją statuetkę na pół, co miało być symbolicznym podzieleniem się nią z Królową Bey!

POLECAMY: BEYONCE NA GRAMMY 2017! Beyonce w ciąży zaśpiewała na żywo. Co to był za występ!

A Wam który album podobał się bardziej? "25" czy "Lemonade"? Czy Adele faktycznie zasłużyła na najważniejsze na gali wyróżnienie?

Zobaczcie w WIDEO poniżej najbardziej wzruszający moment podczas gali Grammy 2017.

Adele wzruszyła Was tak samo mocno jak samą Beyonce?