Coraz więcej gwiazd mówi makijażowi „żegnaj” i to nie ze względu na upały. Gwiazdy Hollywood dołączają do światowej akcji #nomakeup. Zainicjowała ją Alicia Keys, która przez lata ukrywała swoją urodę i skrywała wszelkie niedoskonałości pod makijażem. Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że już czas najwyższy zerwać z wizerunkiem gwiazdy, która nie wychodzi z domu bez makijażu.

Zobacz: Alicia Keys bez makijażu: Koniec z noszeniem maski! [ZDJĘCIA]

Do akcji dołączyły niedawno Mila Kunis oraz Beyoncé. Polskie gwiazdy również chętnie podjęły zagraniczną modę. Dzięki temu fani mieli okazję zachwycać się naturalnym pięknem Kasi Glinki, Evy Minge, Hanny Lis, Agnieszki Włodarczyk czy Anny Popek.

Zobacz: Katarzyna Glinka pokazała się bez makijażu. Zobaczcie aktorkę w naturalnym wydaniu [ZDJĘCIA]

Teraz przyszła czas na brytyjską wokalistkę Adele. Co prawda artystka nie stosuje wielu warstw podkładu, ale teraz zrezygnowała również z kocich kresek i smokey eyes, które stały się jej znakiem rozpoznawczym.

Na swoim Instagramie Adele zamieściła serię zdjęć w naturalnej odsłonie. Na basenie, na tarasie, na sofie – gwiazda prezentuje się rewelacyjnie! Zobaczcie w naszej GALERII.