Adele jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze. Wykonawczyni hitów "Someone Like You", "Hello" i "Rolling in the Deep" zaprezentowała swoją nową, odchudzoną sylwetkę na imprezie z okazji 33. urodzin rapera Drake'a. Brytyjska gwiazda zjawiła się tam w aksamitnej czarnej sukni z mocno odkrytymi ramionami i po prostu skradła show. Na zdjęciach z urodzinowego balu, który odbył się w środę, piosenkarka tryska dobrym humorem i wręcz promienieje. Zobaczcie sami już teraz w naszej GALERII.

Metamorfoza Adele

Wielu internautów, którzy patrzą na nowe zdjęcia Adele, zastanawia się, jak wokalistce udało się tak dużo schudnąć w stosunkowo krótkim czasie. Nie jest to jednak żadna tajemnica. Jak pisaliśmy na Gala.pl już w czerwcu, artystka swoją spektakularną metamorfozę podobno zawdzięcza przede wszystkim regularnym ćwiczeniom, które poleciła jej aktorka Ayda Field, czyli żona znanego angielskiego piosenkarza, Robbiego Williamsa.

Brytyjskim mediom udało się dowiedzieć, że Adele uprawia specjalną, bardzo intensywną odmianę pilatesu.Gwiazda podobno zdecydowała się porządnie wziąć za siebie po rozwodzie z mężem, Simonem Koneckiem. Miała uznać, że po rozstaniu z długoletnim partnerem musi być w dobrej formie, aby mieć dużo siły na samotne wychowywanie ich wspólnego syna. Trzeba przyznać, że efekty są naprawdę imponujące.

- Kiedyś płakałam, a teraz się pocę. Wszystkiego najlepszego dla jednej z najbardziej życzliwych i zabawnych osób, jaką znam - napisała Adele na Instagramie przy swoim zdjęciu z urodzin Drake'a.

Najnowsze zdjęcia Adele możecie obejrzeć w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Adele ma nowego partnera? To brytyjski raper, który umawiał się z Naomi Campbell!