Brytyjski tabloid The Mirror doniósł właśnie, że Adele przyjęła oświadczyny swojego wieloletniego chłopaka i  przygotowuje się do ślubu, który miałby się odbyć jeszcze w tym roku. Wszystko wskazuje więc na to, że niezwykle udany dla piosenkarki 2016 rok zakończy się jeszcze lepiej, niż się zaczął!

HOT NEWS: ADELE wystąpi po raz pierwszy w Polsce?! Gdzie zagra koncert?

Co ciekawe, Adele śpiewa o swoich byłych nieudanych związkach w piosenkach, które podbijają światowe listy przebojów. Nie idzie to jednak w parze z jej opowieściami o życiu prywatnym w wywiadach.

Gwiazda takich hitów muzycznych jak "Hello" czy "When We Were Young" w ogóle nie komentuje swojego życia prywatnego. Adele jest wyjątkowo skryta i od lat skutecznie unika skandali. Mimo to brytyjskie i amerykańskie media nie spuszczają z oczy ani jej, ani jej chłopaka, 42-letniego aktywisty charytatywnego Simona Koneckiego, z którym gwiazda ma synka Angelo.

POLECAMY: ADELE Kupiła willę za 37,5 miliona złotych. Zobacz luksusowe wnętrza!

Według dziennika The Mirror piosenkarka postanowiła zmienić swój stan cywilny i zdecydowała się przyjąć oświadczyny Simona. Mimo że piosenkarka zarabia krocie na sprzedaż swoich hitowych płyt i koncertach, z którymi jeździ po całym świecie, to jednak nie planuje wyprawiać hucznego wesela. Para chce bowiem zorganizować jedynie skromną ceremonię ślubną dla najbliższych przyjaciół i członków rodziny.

ZOBACZ TEŻ: ADELE ma sobowtóra! Podobieństwo jest uderzające. Znajdziecie różnice? [ZDJĘCIA]

O cichych planach pary na łamach brytyjskiego tabloidu poinformowała osoba z otoczenia gwiazdy. Zdradziła ona też, że nie należy się raczej spodziewać, aby Adele chwaliła się na prawo i lewo sowim pierścionkiem zaręczynowym:

Adele i Simon zdecydowali, że w końcu są gotowi na kolejny krok. Nie będzie żadnej wystawnej ceremonii, bo oni tacy po prostu nie są. Nie zobaczycie też Adele paradującej z wielkim diamentem na palcu. To absolutnie nie w jej stylu!

Cichy ślub Adele i Simona ma się odbyć jeszcze w tym roku. I choć para będzie go zapewne próbowała ukryć przed opinią publiczną, to paparazzi na pewno wyśledzą miejsce ożenku pary. W końcu kto by się interesował gwiazdą światowego formatu, która tylko w tym roku podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną na 90 mln funtów (!!!) a do końca tego roku zarobi prawdopodobnie dwa razy tyle?!