Adele to jedna z tych gwiazd, które unikają opowiadania publicznie o swoim życiu. Gwiazda skupia się głównie na tworzeniu muzyki, koncertowaniu a ostatnio także na odbieraniu nagród, w tym tych najbardziej prestiżowych – Grammy. O swoich nieszczęśliwych miłościach z poprzednich związków opowiada jedynie w formie tekstów swoich piosenek. Obecnie piosenkarka związana jest z Simonem Koneckim – aktywistą charytatywnym, z którym ma już 4-letniego syna Angelo Jamesa. I choć para jest już ze sobą jakiś czas to jednak póki co Adele nie komentowała medialnych doniesień o cichym ślubie, jaki miała z nim wziąć z zeszłym roku. Aż do teraz!

ZOBACZ: ADELE NA GRAMMY 2017 „Jesteś artystką mojego życia. Twoja płyta jest pomnikowa!”

Podczas sobotniego koncertu, który dawała w Australii, Adele w trakcie rozmowy z widownią przyznała, że faktycznie jest mężatką! Co powiedziała swoim australijskim fanom?

Próbowałam sobie przypomnieć, jakie to było uczucie na początku związku, który zainspirował płytę. Bo pomimo, że rozstania mogą być bardzo bolesne i trudne, to uczucie kiedy zakochujesz się w kimś jest najlepsze na świecie. Jestem uzależniona od tego uczucia! Oczywiście nie mogę przez to znowu przejść bo jestem teraz mężatką. Znalazłam moją drugą połówkę…

To wyznanie na tyle mocno ucieszyło jej wielbicieli, że ci od razu zaczęli skandować jej imię i zareagowali gromkimi brawami. I wcale im się nie dziwimy! My też byśmy tak przywitali taką nowinę!

POLECAMY: ADELE jest w drugiej ciąży!

No cóż, nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko pogratulować Adele i jej mężowi tej decyzji! Tym razem okazało się, że w plotkach krążących po brytyjskich mediach było całkiem spore ziarno prawdy!

Wszystko wskazuje zatem na to, że Adele swoim kolejnym dzieckiem będzie cieszyła się już zatem jako mężatka. Narodziny takowego gwiazda ogłosiła bowiem już w listopadzie.

Czy to oznacza, że teraz gwiazda znowu na kilka lat zniknie z show-biznesu i skupi się na życiu rodzinnym?