Adele to jedna z tych gwiazd, które unikają opowiadania publicznie o swoim życiu. Gwiazda skupia się głównie na tworzeniu muzyki, koncertowaniu, a kiedy akurat nie promuje swoich dzieł, spędza czas z rodziną. O swoich nieszczęśliwych miłościach z poprzednich związków opowiada jedynie w formie tekstów swoich piosenek.Wszystko wygląda na to, że wkrótce możemy spodziewać się nowego krążka Adele, na którym znajdą się historie o rozpadzie jej małżeństwa. Wokalistka ogłosiła bowiem, że ona i jej mąż, Simon Konecki, postanowili rozstać się po ośmiu latach związku.

Adele rozstała się z mężem

Adele i Simon Konecki byli razem od ośmiu lat, a od trzech lat wydawali się tworzyć szczęśliwe małżeństwo. Para wychowywała wspólnie 7-letniego syna, Angelo Jamesa.  

"Próbowałam sobie przypomnieć, jakie to było uczucie na początku związku, który zainspirował płytę. Bo pomimo, że rozstania mogą być bardzo bolesne i trudne, to uczucie kiedy zakochujesz się w kimś jest najlepsze na świecie. Jestem uzależniona od tego uczucia! Oczywiście nie mogę przez to znowu przejść bo jestem teraz mężatką. Znalazłam moją drugą połówkę" - mówiła niedługo po ślubie Adele.

Wokalistka i jej mąż, za pośrednictwem rzeczników poinformowali, że nadal pozostają w przyjaźni i będą wspólnie wychowywać swojego syna. Zaznaczyli również, że to ich pierwszy i ostatni komentarz w tej sprawie i poprosili o uszanowanie ich prywatności. Powody rozstania Adele i Simona Koneckiego nie są znane.