Nowy wizerunek Adele to temat, który powraca jak bumerang za każdym, gdy do sieci trafia nieznane wcześniej zdjęcie wokalistki. O tym, jak bardzo przemiana wykonawczyni przeboju "Someone Like You" jest nośnym tematem, można było się przekonać chociażby po tegorocznej nocy oscarowej. Zdjęcie z mocno odchudzoną Adele, którym pochwaliła się na Instagramie polska prezenterka Kinga Rusin, momentalnie obiegło media na całym świecie i wywołało lawinę komentarzy na temat sylwetki gwiazdy. 

ZOBACZ: Kinga Rusin skasowała zdjęcie z Adele: "To było szaleństwo, którego nie przewidziałam"

Adele chwali się swoją sylwetką

Adele z pewnością musiała się ostatnio zorientować, jak cenne dla prasy są jej nowe fotografie. Zamiast więc martwić się czyhającymi na nią za każdym rogiem paparazzi, postanowiła sama częściej pokazywać urywek swojego życia prywatnego w sieci. W ubiegły weekend na instagramowym profilu piosenkarki pojawiło się jej zdjęcie, na którym w pełnej krasie można podziwiać efekty jej metamorfozy.

32-latka zaprezentowała publicznie swoją stylizację, którą miała przygotowaną na odwołany w tym roku z powodu pandemii koronawirusa Karnawał Notting Hill. Góra od bikini z flagą Jamajki, obcisłe spodnie z wysokim stanem, ozdoba z żółtych piór, a do tego spora ilość biżuterii i oryginalna fryzura - tak gwiazda miała w tym roku celebrować kulturę i tradycję imigrantów z Karaibów, którzy zamieszkują znaną londyńską dzielnicę Notting Hill.

Miejmy nadzieję, że artystka będzie miała okazję wykorzystać swoją spektakularną kreację podczas przyszłorocznej edycji imprezy.

Zobacz najnowsze zdjęcia Adele w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Adele schudła już prawie 50 kg dzięki diecie SIRT. Oto przykładowe przepisy