Kim jest Adrian Łabanowski - mąż Marii Sadowskiej? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które o wieloletnim partnerze popularnej wokalistki usłyszało dopiero przy okazji wieści na temat ich utrzymywanego do ostatniej chwili w tajemnicy ślubu kościelnego. Maria Sadowska (41) i Adrian Łabanowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak" podczas ceremonii w warszawskiej parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W ten sposób para zalegalizowała swój związek po raz drugi - 6 lat temu wzięli bowiem ślub cywilny.

ZOBACZ: Maria Sadowska wzięła ślub w sekrecie! Artystka wyszła za swojego wieloletniego partnera!

Ślub Marii Sadowskiej - kim jest jest jej mąż Adrian Łabanowski?

Trenerka The Voice of Poland 8 zawsze starała się oddzielać swoje życie prywatne od zawodowego. Z tego samego powodu najprawdopodobniej postanowiła też związać się z kimś, kogo twarzy można próżno szukać na pierwszych stronach kolorowych magazynów.

Adriana Łabanowskiego i Marię Sadowską połączyła jednak nie tylko miłość do siebie nawzajem, ale także do muzyki. Mąż wokalistki choć jest bowiem z zawodu fizjoterapeutą, to w życiu spełnia się jako lider alternatywnego zespołu reggae o nazwie No Logo, gdzie śpiewa, tworzy teksty piosenek i gra na gitarze. Adrian Łabanowski jest ojcem dwójki dzieci Marii Sadowskiej - Lilii (5) i Iwo (2).

SPRAWDŹ TEŻ: OLIWIA BIENIUK - najlepsze zdjęcia córki Anny Przybylskiej