Mikołaj Roznerski zostanie ojcem? To pytanie od wczoraj zadają sobie wszyscy sympatycy 36-letniego aktora, który na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie USG. Z opublikowanej fotografii wynikałoby, że jego narzeczona Adriana Kalska jest w ciąży. Gwiazdor "M jak miłość" jednak nie zdradził nic więcej, dodał jedynie jeszcze bardziej tajemniczy hasztag #takasytuacja. 

Mikołaj Roznerski zostanie ojcem?

Internauci od razu pospieszyli z gratulacjami, jednak znaleźli się także bardziej spostrzegawczy fani, którzy zauważyli, że Roznerski na zdjęciu oznaczył oficjalny profil najnowszej polskiej produkcji "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", co oznacza, że partner Adriany Kalskiej zostanie ojcem, ale jak na razie tylko i wyłącznie w kontynuacji kultowej komedii, gdzie wciela się w postać Tomasza. Premiera filmu nie została jeszcze podana do oficjalnej wiadomości. 

Przypomnijmy, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska spotykają się od 2017 roku. Zakochani zaręczyli po dwóch latach znajomości podczas wakacji we Włoszech. W Italii miał się także odbyć ślub aktorskiej pary, jednak z powodu pandemii koronawirusa ceremonia została przełożona.

ZOBACZ TAKŻE: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska odwołali ślub! "Stwierdził, że nie ma się co spieszyć