Adriana Kalska ma 32 lata i jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie oraz studium wokalno-aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. W serialu "M jak miłość" wcieliła się w postać Izy Lewińskiej. Występowała też m.in. w "Ojcu Mateuszu", "Prawie Agaty", "Na dobre i na złe", "Komisarzu Aleksie", "Hotelu 52". Uwielbia muzykę i jako wokalistka brała udział w festiwalach piosenki aktorskiej. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są ze sobą już od kilku miesięcy, a ich miłość coraz bardziej rozkwita. Para poznała się na planie serialu "M jak miłość". Roznerski i Kalska są też parą w spektaklu teatralnym "Kłamstwo". 

Kim jest Adriana Kalska?

"Znają się od lat, ich drogi się przecinały kilkukrotnie, docierali się, aż rozkwitło między nimi uczucie. To już trwa klika miesięcy, ale nie chcieli zamieszania wokół swojego związku, więc wiedzieli tylko najbliżsi przyjaciele. Spędzają razem każdą wolną chwilę" – mówi źródło Jastrząb Post.

Po ich wspólnych zdjęciach na Instagramie widać, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są razem bardzo szczęśliwi. Lubicie ich razem?

 

Dzisiejsza Lorąns&Miszel gramy "Kłamstwo" w Łomiankach @mroznerski @spektakl

Post udostępniony przez adatoniewypada (@adriana.kalska) Mar 22, 2018 o 11:44 PDT