Adriana Kalska ma wszelkie zadatki na wielką gwiazdę. Jest piękna i utalentowana, gra w kultowej polskiej telenoweli, występuje w popularnym programie telewizyjnym i jest w szczęśliwym związku ze znanym i przystojnym aktorem. Mimo to, celowo odcina się od celebryckiej sławy. A do tego jest bardzo skromna i niepewna siebie, co jest zresztą prawdziwą rzadkością w tej branży. Szczerze przyznaje, że udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to dla niej poniekąd walka ze sobą i swoimi lękami. Jak więc radzi sobie w skomplikowanym świecie show-biznesu?

- Z jednej strony jestem introwertyczką i jeśli mam być szczera, nie lubię nawet udzielać wywiadów. (uśmiech) Nie mam potrzeby opowiadania o sobie ani bycia celebrytką. A z drugiej strony uwielbiam wyzwania. To dla mnie ciągła praca i rozwój osobisty, bo przecież występy przed publicznością są nieodłączną częścią mojego zawodu. Te przeciwieństwa są dość trudne do wytłumaczenia - powiedziała w nowym wywiadzie dla "Gali".

Adriana Kalska w "Gali"

Adriana Kalska od trzech lat wciela się w "M jak miłość" w postać Izy Lewińskiej. Co ciekawe, ten okres zbiegł się też w czasie ze sporymi zmianami w życiu aktorki, jak i w niej samej.

- Punktem zwrotnym były dla mnie chyba 30. urodziny. Z każdym rokiem życia czuję się ze sobą lepiej. Zaczęłam się też lepiej czuć w swoim ciele i bardziej pozytywnie odbierać świat. Słyszę często, że cechuje mnie skromność i niewiara w siebie. Może i tak, myślę jednak, że zrobiłam duży postęp. A sama chyba najbardziej obiektywnie mogę się na ten temat wypowiedzieć - wyznała w rozmowie z Magdaleną Kuszewską w "Gali".

Pełny wywiad z Adriana Kalską przeczytacie w nowym numerze magazynu "Gala", który trafi do kiosków w poniedziałek, 22 października 2018. Zdjęcia aktorki możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Mikołaj Roznerski w "Gali": Wiem, że nie mam najlepszej opinii