Adriana Kalska jest dziś jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek, a rozpoznawalność przyniosła jej rola Izabeli Lewińskiej w "M jak Miłość". Prywatnie Kalska jest związana z Mikołajem Roznerskim, z którym podobno niedawno się zaręczyła. I chociaż dziś Adriana występuje zarówno w telewizji, jak i w teatrze, nie wszyscy wiedzą, jak zaczynała swoją karierę. Otóż aktorka swoje pierwsze kroki stawiała na scenie programu "Szansa na sukces", prezentując zdolności wokalne. Adriana Kalska wystąpiła w muzycznym show TVP, kiedy miała 25 lat. Wykonała utwór z repertuaru Andrzeja Zauchy "Byłaś serca biciem".

Adriana Kalska w programie "Szansa na sukces"

Adriana Kalska w "Szansie na sukces" pojawiła się w 2011 roku, kiedy jeszcze studiowała na PWST w Krakowie. Widzowie mogli ją już wtedy kojarzyć z niewielkich ról w serialach "Ojciec Mateusz", czy "Żołnierze wyklęci", ale nie była jeszcze znana szerszej publiczności. W programie "Szansa na sukces" pojawiła się w odcinku nakręconym w 20. rocznicę tragicznej śmierci Andrzeja Zauchy.

Swój talent wokalny, Adriana Kalska zaprezentowała również niedawno w 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zajęła 4. miejsce.

Zobaczcie występ Adriany Kalskiej w "Szansie na sukces" poniżej: