Adriana Kalska wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Na to wygląda! Kolejna edycja muzycznego show Polsatu na antenie stacji zagości już jesienią 2018 roku. Producenci programu już namawiają kolejne gwiazdy do udziały w tym formacie. Jednym z dziesięciu uczestników show ma być właśnie gwiazda "M jak miłość". Serialowa Iza w ubiegłym roku wyznała, że jej wielką pasją jest pisanie tekstów do piosenek, które w przyszłości chciałaby zaśpiewać. Czy jeden z nich będzie miała okazję zaśpiewać właśnie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Adriana Kalska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Raczej nie należy się tego spodziewać. W końcu uczestnicy show przemieniają się w nim w znane gwiazdy estrady tak z Polski, jak i ze świata. A Adrianie póki co nie udało się zrobić kariery w muzyce. Może jednak ten program pomoże rozwinąć jej nie tylko aktorskie, lecz także wokalne skrzydła?

Adriana Kalska w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie mogła pochwalić się swoim pięknym głosem przed szerszą publicznością. Póki co dziewczyna Mikołaja Rozenerskiego jedynie raz dała publiczny występ muzyczny. Było to 6 lat temu podczas Koncertu Galowego 4. edycji Festiwalu "Serca Bicie" Pamięci Andrzeja Zauchy. Czy tym razem wypadnie równie dobrze jak wtedy? Trzymamy za to mocno kciuki! ;-)