Adrianna Daniel była jedną z najpiękniejszych uczestniczek, które pojawiły się w 6. edycji "Top Model". Szybko przekonała do siebie jurorów i dostała się do domu modelek, a po zakończeniu programu podpisała kontrakt z profesjonalną agencją. Dziś rozwija swoją karierę w modelingu, z powodzeniem prowadzi również profil na Instagramie, gdzie śledzi ją 150 tys. fanów. Już kiedy Ada pojawiła się na castingu do "Top Model" była mamą uroczego Igora, a teraz wiemy, że na świat przyszło jej drugie dziecko!

Adrianna Daniel z "Top Model" została mamą

Adrianna Daniel urodziła córeczkę. Uczestniczka "Top Model" poinformowała swoich fanów na Instagramie, że na świat przyszła zdrowa dziewczynka, której dała na imię Rozalia. Modelka zdecydowała się też opowiedzieć o swoich doświadczeniach porodowych, których zdecydowanie nie zalicza do najmilszych.

- Jesteśmy, całe i zdrowe. Dostałam od Was tysiące wiadomości, nie wiem kiedy zdążę wszystko przeczytać i na wszystko odpisać. Bardzo Wam wszystkim dziękuje za ogrom gratulacji i ciepłych słów. Rozalka 10.09.2020r 3:30, 10pkt, 3400g i 58cm szczęścia.

Długo księżniczka kazała na siebie czekać, ale było warto! Oczywiście poród to koszmar i NIGDY WIĘCEJ. Był bardzo szybki, ale i bardzo bolesny. Dziękuję Wam, że tyle Was na nią czekało, jestem wzruszona.

Serdecznie gratulujemy!