Założycielki marki Affair to dwie kobiety - Aleksandra i Marta. Tworzą swoje ubrania z myślą o prawdziwych potrzebach kobiet - estetycznych walorach, wygodzie, jakości, uniwersalności i o możliwości wielu zestawień. Inspirację do stworzenia kolekcji jesień-zima 2019/20 stały się dla nich lata 80. Kolekcja została zaprojektowana tak, by można było dowolnie łączyć jej poszczególne elementy, mając jednocześnie pewność, że będą one do siebie pasować. Marynarka otulająca zwiewną sukienkę mini stworzy interesującą stylizację zarówno w połączeniu z męskimi spodniami jak i białą, satynową koszulą.

Nowa polska marka - Affair

W kolekcji obok zwiewnych, kobiecych sukienek i podkreślających sylwetkę spódnic, znajdują się zapożyczone z męskiej garderoby marynarki - topy z szerokimi ramionami oraz oversizowe kurtki. Alternatywą dla sukienek jest czarny, lateksowy płaszcz, czyli oryginalna propozycja dla odważniejszych kobiet.

Affair dumnie wplata w swoje projekty polskie pierwiastki: nadruki przedstawiają rodzime kwiaty, a w najnowszej kolekcji można dostrzec wpływy mody polskiej lat 80. Co więcej, wszystkie ubrania produkowane są w Polsce.

Kolekcję Affair na sezon jesień-zima 2019/2020 obejrzycie w GALERII.