Agata Buczkowska przerwała milczenie. Młodziutka wokalistka zespołu Ich Troje postanowiła odnieść się do licznych doniesień medialnych na temat przyczyn rozwodu Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner. Niektóre czasopisma i portale o gwiazdach opublikowały bowiem w ostatnich dniach artykuły na temat jej zażyłej relacji z liderem grupy. Niektóre redakcje wprost zasugerowały, że to właśnie 20-latka może być powodem, dla którego Wiśniewski zdecydował się złożyć pozew o rozwód. Buczkowska zaprzeczyła tym sensacyjnym plotkom w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na swoich publicznych profilach w mediach społecznościowych. Oto pełna treść komunikatu piosenkarki:

Moi Drodzy,

W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim, a pojawiające się kolejne artykuły, są dla mnie krzywdzące i uderzają w moje dobre imię.

Niedorzecznym jest, że dziennikarze, którzy powinni kierować się zasadą rzetelności dziennikarskiej, a przede wszystkim sprawdzać przed publikacją prawdziwość posiadanych informacji, wstawiają do pomawiających mnie artykułów zdjęcia z koncertów – gdzie, jako wokalistka Ich Troje – występuję z Michałem na jednej scenie, śpiewając i odgrywając muzyczny spektakl, na który składa się także mimika, subtelne gesty… A później takie zdjęcie ląduje na portalu jako „dowód” romansu. Jest to niedorzeczne i słabe. Po prostu.

Bardzo proszę o zaprzestanie publikacji pomawiających mnie artykułów, w przeciwnym razie – sprawa będzie kierowana na drogę sądową.
Proszę również o zaprzestanie wysyłania mi wiadomości za pomocą portali społecznościowych z groźbami i wyzwiskami – w Internecie nikt nie jest anonimowy. Wszystkie hejtujące mnie wiadomości zostały zarchiwizowane i w razie konieczności będą stanowić dowód w sprawie.

Z poważaniem,
Agata Buczkowska

Kim jest Agata Buczkowska?

Agata Buczkowska została wokalistką Ich Troje w 2017 roku, zastępując Martę Milan. Widzowie TVP2 mogą ją pamiętać z programu "The Voice of Poland", gdzie trafiła do grupy Barona i Tomsona. Przypomnijmy, że młoda piosenkarka wcześniej próbowała swoich sił m.in. w "Must be the music. Tylko muzyka" w Polsacie i "Mam talent!" w TVN. Dodajmy, że Agata Buczkowska jest już siódmą wokalistką grupy Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy.

Zobacz zdjęcia Agaty Buczkowskiej i Michała Wiśniewskiego w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Dominika Tajner ujawnia kulisy rozwodu: "Możliwe, że Michał złożył pozew w ubiegłym roku"