W poniedziałek, 17 czerwca, w Londynie odbyła się premiera filmu "Koliber", w którym zagrała Agata Buzek u boku Jasona Stathama. Gdy aktorka zjawiła się na czerwonym dywanie, od razu zwróciła uwagę zagranicznych mediów. "Daily Mail" skupił uwagę na jej bardzo szczupłej figurze.

- Gdy Rosie Huntington-Whiteley pojawia się na czerwonym dywanie, inne kobiety nie mają szans na zwrócenie uwagi. Jednak jedna osoba na premierze "Kolibra" skupiła na sobie wzrok wszystkich i była to polska aktorka, Agata Buzek - czytamy na portalu "Daily Mail". - 36-letnia gwiazda zaniepokoiła wszystkich swoją niesamowicie szczupłą figurą (...) Choć Agata zawsze była szczupła i kiedyś pracowała jako modelka w Paryżu, to teraz jeszcze bardziej straciła na wadze - napisał "Daily Mail".

Przy okazji brytyjski portal dowiedział się, jak Agacie pracowało się na planie filmu "Koliber" u boku Stathama. - Wspaniale się pracowało z Jasonem. Przed rozpoczęciem zdjęć, gdy robiliśmy próby i poznawaliśmy naszych bohaterów, widać było, że Jason kochał ten scenariusz i chciał zagrać jak najlepiej. Miał w sobie tyle energii, humoru i pomysłów. Mieliśmy dużo zaufania do siebie i to było wspaniałe uczucie - powiedziała Agata Buzek.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agata Buzek - Serce do grania