Agata Buzek i Jacek Braciak razem na premierze filmu "Córka trenera". To pierwsze oficjalne wyjście pary od czasu, kiedy plotki na temat ich związku trafiły do mediów. Para została przyłapana w ubiegłym roku przez paparazzich podczas randki na warszawskiej Saskiej Kępie. Do internetu trafiły wtedy zdjęcia, na których widać, jak Buzek i Braciak całują się przed jedną z kawiarni. Para w październiku 2018 roku miała dosyć ukrywania swoich relacji, które trzymała w tajemnicy od miesięcy. Dwoje aktorów poznało się właśnie na planie filmu "Córka trenera". Nic nie wskazywało na to, że połączy ich większe uczucie. Z biegiem czasu, okazało się jednak, że Agata Buzek i Jacek Braciak mają ze sobą dużo wspólnego i darzą się dużą sympatią.

Agata Buzek i Jacek Braciak oficjalnie razem 

Agata Buzek i Jacek Braciak mają za sobą burzliwe życie uczuciowe. Aktorka przez 12 lat była żoną teologa, Adama Mazana. W maju 2018 roku pojawiły się plotki o ich rozwodzie, które jednak Buzek zdementowała stwierdzeniem: "Nic takiego się nie dzieje. Między mną a mężem jest wszystko OK. Te informacje są wyssane z palca" - mówiła Faktowi.

Jacek Braciak w 2002 roku był natomiast w separacji z Iloną Braciak, producentką filmową, z którą ma dwie córki: Zofię i Jadwigę. Poznał wtedy Maję Hirsch, w której zakochał się bez pamięci i z którą ma córkę Marię. Para rozstała się jednak w kwietniu 2015 roku, a od tamtej pory Braciaka łączono z Martą Ścisłowicz i Renatą Dancewicz.

Jak widać, Buzek i Braciak odnaleźli ostatecznie szczęście u swoim boku, a aktor miał już nawet poznać rodzinę aktorki.

Zobacz wspólne zdjęcia Buzek i Braciaka w naszej GALERII --->