Agata Buzek i Jacek Braciak są razem? Wszystko na to wskazuje. Para została przyłapana przez paparazzich podczas randki na warszawskiej Saskiej Kępie, kiedy to szczędziła sobie czułości. Super Express opublikował dziś zdjęcia, na których widać, jak Buzek i Braciak całują się przed jedną z kawiarni. Jak donosi tabloid, para ma już dość ukrywania swoich bliskich relacji, które trzymała w tajemnicy od kilku miesięcy. Dwoje aktorów poznało się na planie filmu "Córka trenera", który miał premierę w tym roku. Nic nie wskazywało na to, że połączy ich większe uczucie. Patrząc jednak na zdjęcia zrobione przez fotoreporterów, zamieszczone w dzisiejszym wydaniu tabloidu, nie da się nie zauważyć, że Agata Buzek i Jacek Braciak darzą się dużą sympatią, a kiedy są obok siebie, uśmiech nie schodzi im z twarzy.

Agata Buzek i Jacek Braciak całują się - ZDJĘCIA

Agata Buzek i Jacek Braciak mają za sobą burzliwe życie uczuciowe. Aktorka przez 12 lat była żoną teologa, Adama Mazana. W maju 2018 roku pojawiły się plotki o ich rozwodzie, które jednak Buzek zdementowała stwierdzeniem: 

"Nic takiego się nie dzieje. Między mną a mężem jest wszystko OK. Te informacje są wyssane z palca" - mówiła Faktowi.

Jacek Braciak w 2002 roku był natomiast w separacji z Iloną Braciak, producentką filmową, z którą ma dwie córki: Zofię i Jadwigę. Poznał wtedy Maję Hirsch, w której zakochał się bez pamięci i z którą ma córkę Marię. Para rozstała się jednak w kwietniu 2015 roku, a od tamtej pory Braciaka łączono z Martą Ścisłowicz i Renatą Dancewicz.

Czy Agata Buzek i Jacek Braciak odnaleźli w sobie swoje "drugie połówki"? Czy potwierdzą, że są razem? To zapewne wkrótce się okaże.

Zdjęcia, na których Agata Buzek i Jacek Braciak całują się obejrzycie TUTAJ.