Do Polski przyleciał wczoraj prezydent Bułgarii Rumen Radew. Na spotkanie z bułgarską głową państwa i jego małżonką Agata Duda wybrała dla siebie długi płaszcz w złotym kolorze z żakardowym, kwiecistym wzorem w kolorze granatu. Dopełnieniem stylizacji pierwszej damy RP była czarna, prosta sukienka i smukłe szpilki w takim samym kolorze. Agata Duda postawiła na klasykę doprawioną odrobiną wzorzystego szaleństwa. Ile kosztował jej oryginalny płaszcz i gdzie można go kupić?

ZOBACZ: AGATA DUDA Znowu postawiła na czerwień! Jak się prezentowała na kolacji z Williamem i Kate? [ZDJĘCIA]

Agata Duda swoją najnowszą stylizacją po raz kolejny udowodniła, że styl, klasa i wyczucie mody nie są jej obce. Patrząc za zdjęcia z wczorajszej wizyty prezydent Bułgarii w Polsce nie mamy wątpliwości, że żona prezydent Polski wyglądała tego dnia znacznie lepiej niż pierwsza dama Bułgarii. Nie wierzycie? Zajrzyjcie do naszej GALERII ;-)

A Wam jak podoba się Agata Duda w tym złotym, wzorzystym płaszczu? Jak udało nam się dowiedzieć, płaszcz Agaty Dudy kosztował 1250 złotych i pochodzi z kolekcji Doroty Goldpoint. Myślicie, ze takie ubranie było odpowiednie na tak oficjalne wydarzenie jak wizyty zagranicznej głowy państwa w Polsce…? Wyglądała lepiej niż podczas głośnego spotkania z pierwszą damą USA, Melanią Trump...?

CZYTAJ TEŻ: MELANIA TRUMP Spotkała się z Agatą Dudą w Belwederze. O czym rozmawiały pierwsze damy Polski i USA?