Prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Duda wzięli wczoraj wieczorem udział w corocznym spotkaniu z Korpusem Dyplomatycznym. Para prezydencka wyglądała przy tej okazji niezwykle elegancko i stylowo! Pierwsza Dama wybrała dla siebie na tę okoliczność czarną, długą do ziemi suknię z baskinką i delikatną dekoracją wokół talii. W tak dobrze dobranej kreacji wieczorowej nie widzieliśmy jej już dawno!

POLECAMY: DODA I ANDRZEJ DUDA To spotkanie nie przeszło bez echa!

Pierwsza Dama towarzyszyła wczoraj swojemu małżonkowi na spotkaniu ze wszystkimi ambasadorami, mającymi swoje placówki w Polsce. Agata Duda po raz kolejny udowodniła, że, co jak co, ale poczucia stylu i klasy nie można jej odmówić! Żona Andrzeja Dudy uzupełniła swoją czarną stylizację kolczykami maci oraz dużym, srebrnym puzderkiem. W takim looku spokojnie mogłaby się pojawić na gali rozdania Złotych Globów czy nagród BAFTA!

Andrzej Duda prezentował się tym razem nie gorzej niż jego żona. Prezydent wybrał tego dnia dla siebie klasyczny, czarny garnitur i czarną muchę. Andrzej Duda najwyraźniej zainspirował się trendem, który było widać na czerwonym dywanie podczas niedzielnego rozdania Złotych Globów. Podczas tego wydarzenia panowie nosili takie właśnie muchy!

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA odwiedziła Pierwszą Damę w Pałacu Prezydenckim. Obie panie postawiły na czerń. Co chciały tym zasygnalizować?

A Wam jak się podobała para prezydencka na spotkaniu z Korpusem Dyplomatycznym?

Myślicie, że Polacy docenią ich wkład w kreowanie wizerunku Polaków jako stylowego i eleganckiego narodu? A może dobrze dobrane stylizacje to jednak wciąż za mało...?