Agata Duda wraz z mężem, Andrzejem Dudą, odwiedzili w ubiegłym tygodniu parę prezydencką USA. Pierwsza dama podczas wizyty zwróciła na siebie uwagę szykownymi kreacjami, które świetnie współgrały z jej eleganckim wizerunkiem i korespondowały z jej urodą. Internauci skomplementowali szczególnie czarno-białą suknię Agady Dudy z fantazyjnym dekoltem, którą żona prezydenta RP spięła w talii paskiem. Kreacja została zaprojektowana przez polską projektantkę, Dorotę Goldpoint. Jak się okazuje, żona Andrzeja Dudy zrobiła spore wrażenie na Melanii Trump nie tylko swoją stylizacją. Podczas ostatniej rozmowy z dziennikarką "W Magazine", Melania wypowiedziała się o polskiej prezydentowej w samych superlatywach.

Melania Trump o Agacie Dudzie

Melania Trump rzadko publicznie zabiera głos w mediach i zazwyczaj pałeczkę przejmuje jej mąż. Ostatnio zdecydowała się jednak wypowiedzieć dla "W Magazine" i co ciekawe, jej opinia dotyczyła Agaty Dudy. Kiedy reporterka magazynu zapytała parę prezydencką USA, jak przebiegła wizyta Polaków w Stanach Zjednoczonych, najpierw odezwał się Donald Trump:

"No cóż, panie się znają. Dobrze się dogadują. Wkrótce zjedzą wspólnie lunch" - powiedział.

Następnie spojrzał na Melanię pytając, czy jego żona chce coś dodać. O dziwo, pierwsza dama USA miała do powiedzenia dużo ciepłych słów o Agacie Dudzie:

"Wspaniale ich tu znowu gościć. Nie mogę doczekać się rozmowy z panią Dudą o problemach polskich i amerykańskich dzieci, jak za pierwszym razem" - dodała Melania Trump.

Spodziewaliście się, że panie tak się lubią?