Adrianna Godlewska to pierwsza żona zmarłego w zeszłym roku Wojciecha Młynarskiego. Para doczekała się trojga dzieci. Aktorka, piosenkarka i artystka kabaretowa o relacjach ze swoimi znanymi córkami, Agatą i Pauliną Młynarskimi opowiedziała niedawno w wywiadzie dla magazynu "Gala". Matka dziennikarek w dość gorzkich słowach wyznała, że jej kontakty z córkami niestety nie są takie, jakby sobie tego życzyła.

- Podziwiam też moją Paulinę w tym, co robi. I naprawdę biję jej brawo w wielu sytuacjach, o których ona pisze. Ale mam w sobie taką żałość, że nie uczestniczę w tym wszystkim. (...) Mogę tylko przeczytać. Na Facebooku czy w internecie - żali się Adrianna Godlewska w "Gali".

Okazuje się, że Adrianna Godlewska ma też na co dzień słaby kontakt ze swoją starszą córką. Wyjątkiem był okres, gdy Agata Młynarska ze względu na poważne problemy ze zdrowiem przebywała w szpitalu.

- Agata w ogóle mnie nie wpuszcza do swojego świata. Kiedyś było: "Mamo, możesz przyjechać po chłopców?", "Możesz się zająć chłopcami?", "Możesz to, tamto...". Uważałam, że to jest absolutnie normalne, trzeba pomóc. Jak była taka chora niedawno, to codziennie z zupkami zasuwałam do szpitala. Była pani dietetyczka i jeszcze różne inne panie, ale mamusia w termosiku codziennie zupę zawoziła... - zdradza w rozmowie z redaktor naczelną magazynu "Gala".

Adrianna Godlewska o relacjach z córkami

Matka Agaty Młynarskiej przyznaje, że jej córka bardzo cieszyła się z jej odwiedzin i przygotowywanych przez nią domowych posiłków. Po wyjściu dziennikarki ze szpitala wszystko, ich relacje niestety ponownie się popsuły.

- Nastała cisza. Jej to już jest niepotrzebne. No trudno, pani Aniu... - żali się w rozmowie z Anną Zejdler-Ibisz.

Zdjęcia Adrianny Godlewskiej, która wpuściła "Galę" do swojego domu, możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: 'JAKA TO MELODIA?' bez Roberta Janowskiego. Kto zamiast niego poprowadzi show?