Agata Kulesza będzie gościem najbliższego odcinka programu „Demakijaż” Krzysztofa Ibisza. 47-letnia polska aktorka, trzykrotna laureatka Orła za pierwszoplanowe role w filmach "Róża" i "Ida" oraz za drugoplanową w filmie "Jestem mordercą". W niedzielnym programie opowie o momentach zawahania w zawodzie aktora, powspomina czasy studenckie, kiedy to wynajmowała mieszkanie z Małgorzatą Kożuchowską oraz wyzna, jak wygląda jej przyjaźń Katarzyną Nosowską.

Agata Kulesza o przyjaźni z Katarzyną Nosowską

" - Znamy się 44 lata. Myśmy śpiewały, w pokoju też, ale wiesz gdzie najlepiej się śpiewało? Na klatce. Kaśka wychodziła z piwnicy, bo to były jej kulisy, ja siedziałam na parterze z misiem. Kaśka śpiewała, ja robiłam za publiczność, czasami śpiewałyśmy razem. Myślę, że żadna z nas nie myślała, że tak za tymi marzeniami sobie pogonimy."

Agata Kulesza w programie "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza, powspomina też studenckie czasy, gdy wynajmowała mieszkanie razem z Małgorzatą Kożuchowską:

"- Bardzo dobrze nam się mieszkało, z dużym szacunkiem, mimo tego, że jesteśmy bardzo różne, to pokłóciłyśmy się raz -  o to, kto ma zostać z hydraulikami."

Agata Kulesza o zawodzie aktora

Agata Kulesza jest dziś znaną i docenianą aktorką, ale jak sama przyznaje, na wielkie role musiała trochę poczekać, czy w tym czasie myślała o zmianie zawodu?

" - Miałam momenty zawahania, takie, że trzeba zmienić zawód, ale nie pamiętam takiego żalu. Nie mam zazdrości zawodowej. Jestem zazdrosna jako osoba, mogę być zazdrosna o ludzi, ale nie jestem zazdrosna zawodowo, bo uważam, że co ma być moje, to będzie."

Kulesza w szczerej rozmowie zdradzi  również kulisy oscarowej gali, wyzna, dlaczego przyjęła zaproszenie do talent-show i jak wiele później zmieniło się w jej życiu. Zapraszamy na pierwszą część tej rozmowy już w niedzielę 18 listopada o godz. 15:00 w programie „Demakijaż” w Polsat Cafe.