Agata Młynarska niedawno pożegnała się z widzami Telewizji Polskiej. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarka nie będzie dłużej prowadzącą Świat się kręci. Ponoć nadawca publiczny myśli nad nowym formatem, który formułą byłby zbliżony do tego znanego już widzom TVP.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agata Młynarska wzruszające pożegnanie z widzami. Odchodzi z Telewizji Polskiej

Po stresach związanych z zawirowaniami w życiu zawodowym Agata Młynarska postanowiła wybrać się na urlop nad polskie morze. Podobnie jak inne gwiazdy, zdjęciami z pobytu chwali się chętnie na portalach społecznościowych.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agata Młynarska i jej zaskakujące wakacje nad polskim morzem [ZDJĘCIA]

Na Facebooku prezenterki ukazał się obszerny wpis, w którym żali się na warunki panujące nad Bałtykiem. Głównym problemem dla gwiazdy są inni turyści, tłok oraz serwowane nad morzem jedzenie.

Podróż samochodem z Helu do Trójmiasta w lipcowy dzień potrafi trwać 6 godzin. We Władysławowie jest totalny armagedon - zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre - ryby smażone na oleju niepierwszej świeżości, królują gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon. Wiadomo, dobry browar to podstawa! Wieje, pada deszcz i bywa zimno - pożaliła się Agata Młynarska na swoim Facebooku.

Okazuje się jednak, że dziennikarka ma swoje sposoby na aktywny wypoczynek. 

A jednak w przebłyskach łaskawego słońca wieczorna joga na tarasie, spacer brzegiem morza, rower wzdłuż Zatoki , zachód słońca w Juracie, zapach sosen wynagradzają wszystko! Szukam miejsc bez ludzi, z dala od tych, którzy niszczą ten rajski kawałek Polski, bez samochodów, co jest prawie niemożliwe. Jak wiemy szczęście i spokój są zawsze w głowie a wakacje nad naszym morzem doskonałym wyzwaniem by taki stan osiągnąć. Dobrego odpoczywania życzę bez chamstwa i hałasu:)