Agata Młynarska w wielu wywiadach podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza i to z nią uwielbia spędzać najwięcej czasu. Była prowadząca takich programów jak "Świat się kręci" czy "Pytanie na śniadanie" jest mamą trójki dzieci - dwóch synów Stanisława i Tadeusza Kieniewiczów oraz adoptowanej córki Sylwii Mor. Dziennikarka również wzięła pod swoje skrzydła inną dziewczynkę z domu dziecka, Alicję. Do tej pory prezenterka doczekała się dwóch wnuczek, Julii i Klary, ale właśnie ogłosiła, że jej córka Sylwia, spodziewa się dziecka.

Agata Młynarska zostanie babcią

Córka Agaty Młynarskiej, Sylwia Mor, podzieliła się na Instagramie informacją, że maleństwo przyjdzie na świat w sierpniu, a na zdjęciach z baby shower dominuje różowy kolor i napis „girl”, więc prawdopodobnie urodzi dziewczynkę. Agata Młynarska w rozmowie z Plejadą potwierdziła, że jej adoptowana córka zostanie mamą:

To prawda. Bardzo cieszymy się z tego powodu.

Agata Młynarska z radością mówiła o tym, że po raz trzeci zostanie babcią:

Jestem szczęśliwa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że dziecko urodzi się zdrowe dziecko i że poród będzie jak najlepszy, czyli takie normalne odczucia.

Dziennikarce zależy na jak najmniejszym rozgłosie na temat jej dzieci. Chciałaby, aby szczególnie teraz, gdy jej córka jest w ciąży, nic nie zakłóciło jej spokoju. 

Zobacz zdjęcia Agaty Młynarskiej w naszej GALERII >>