Agata Młynarskazaledwie w środę zamieściła na swoim Instagramie przejmujące zdjęcie oraz poruszający wpis ze szpitala, informując, że lekarze stoczyli walkę o jej życie! Jak się okazało, dziennikarka przeżywała nawrót choroby, z którą boryka się od lat. Mowa o dolegliwości, która nazywa się nieswoiste zapalenie jelit. Gwiazd telewizji już nieraz mówił o niej w licznych wywiadach. Fani Młynarskiej od razu zaczęli martwić się o jej stan zdrowia. Szczególnie, że jej wpis w sieci brzmiał bardzo niepokojąco:

Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać. Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie. Jelita to wciąż wielka zagadka dla lekarzy. – pisała Agata Młynarska.

Agata Młynarska dziękuje fanom za wsparcie

Nic dziwnego, że pod tym postem pojawiły się setki komentarzy i słów otuchy, które słali fani dziennikarki z całej Polski. Teraz Agata Młynarska postanowiła im za to podziękować. Co napisała?

DZIĘKUJĘ!!! Jestem wzruszona, uśmiecham się przez łzy i nie mogę uwierzyć w ocean życzliwości od WAS! Dziękuję za wszystkie dobre słowa na fb , instargramie, smsach, mailach, telefonach! Nawet nie macie pojęcia jak to jest dla mnie ważne, jak bardzo mi pomogliście!

Jak widać po tym wpisie oraz zamieszczonym na Instagramie zdjęciu, dziennikarka czuje się już nieco lepiej. Dziś dodała fotkę, na której jest uśmiechnięta. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że widzimy na niej duży bukiet barwnych kwiatów.

Choroba Agaty Młynarskiej, czyli nieswoiste zapalenie jelit może niestety negatywnie odbić na jej życiu zawodowym. Niedawno dziennikarka przeszła do stacji TVN Style, gdzie na jesieni ma poprowadzić program „Ex-tra zmiana” opowiadający o kobietach w trakcie rozwodu oraz już po nim. Czy do czasu nagrań upora się z chorobą i w pełni sił będzie mogła nagrywać kolejne odcinki pierwszego sezonu tego programu! Trzymamy za to mocno kciuki!