Agata Młynarska choruje na nieswoiste zapalenie jelit. Mimo tego pojawiła się na jesiennej ramówce TVN. Młynarska nie będzie występowała póki co na głównej antenie grupy, ale poprowadzi program „Eks-tra zmiana” na kanale TVN Style, w którym będzie pomagała rozwódkom i rozwodnikom stanąć na nogi po nieprzyjemnym doświadczeniu życiowym, jakim jest rozwód. Podczas konferencji ramówkowej TVN zapytaliśmy Agatę Młynarską, jak się czuje po niedawnej wizycie w szpitalu, w którym walczyła z chorobą Leśniowskiego-Crohna, i czy jest już gotowa do pracy nad nowym projektem dla TVN Style. Co nam powiedziała? W jakiej jest obecnie formie? Sprawdź!

Agata Młynarska - jak się teraz czuje?

Czuję się bardzo dobrze. Miałam bardzo fajny urlop – najpierw nad polskim morzem, potem byłam u siostry w Grecji, także jestem bardzo zadowolona. Wróciłam niedawno i myślę, że wszystko jest u mnie OK! Z nową siłą i energią ruszam do roboty! Zabieram się do realizowania nowego projektu, jakim będzie program ‘Eks-tra zmiana’ dedykowany rozwodnikom. Proszę mi wierzyć – czegoś takiego w polskiej telewizji jeszcze nie było!

ZOBACZ TAKŻE: Agata Młynarska i Paulina Młynarska nie mają kontaktu z matką? "Nastała cisza..."

Agata Młynarska o Telewizji Polskiej

Agata Młynarska dała się też nam namówić na nieco nostalgiczne zwierzenia. Zapytaliśmy ją, czy tęskni za programem „Świat się kręci” i Telewizją Polską, na antenie której był nadawany. Co na ten temat powiedziała nam dziennikarka?

Oczywiście tęsknię za formatem ‘Świat się kręci’. On się utrzymał na antenie TVP trzy lata. Jeśli zaś chodzi o samą Telewizję Polską to nie namówi mnie pan na rozmowę polityczną… To widz ocenia, co chce oglądać i co chce zobaczyć. Ja jestem dziennikarzem i dziś mnie już w tej telewizji nie ma, więc moja nieobecność tam mówi sama za siebie…

Wszystko wskazuje zatem, że dla Młynarskiej przygoda z TVP to zamknięty rozdział. Będzie oglądać jej nowy program w TVN Style?  Myślicie, że "Eks-tra zmiana" okaże się hitem stacji?