Agata Młynarska bardzo dobrze czuje się w swojej skórze. Gwiazda przed kilkoma laty przeszłaspektakularną metamorfozę i od tamtej pory chętnie chwali się swoją figurą i doskonałym wyglądem.

Okazuje się, że młody wygląd Agata Młynarska zawdzięcza nie tylko odpowiedniej diecie, jak jeszcze niedawno  tłumaczyła:

Codziennie ćwiczę, pilnuję diety, bo nie mogę jeść glutenu i laktozy. Nie piję alkoholu i nie palę papierosów. I po prostu cieszę się życiem! Autentycznie i szczerze!- powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Niedawno, w jednym z wywiadów dziennikarka wyznała, jak jeszcze dba o swoje ciało. Lista zabiegów, którym poddaje się Agata Młynarska, jest imponująca.

Gwiazda stosuje botoks, wstrzykuje kwas hialuronowy, a pod skórą ma wszczepione nici ujędrniające i podtrzymujące owal twarzy. Oprócz tego stosuje także mezoterapię, czyli nieinwazyjny zabieg nawilżający skórę.

- Wypróbowałam też ujędrniające kuracje falami radiowymi i fototerapię BBL. Miałam również robione zabiegi na ciało. Doradzono mi Icoone drenujący i likwidujący cellulit - wylicza dziennikarka.

Jak widać, sama dieta nie wystarczyła Agacie Młynarskiej, by zachować młody wygląd. Gratulujemy szczerości!

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: AGATA MŁYNARSKA "W każdym wieku można wyglądać atrakcyjnie!"