Agata Młynarska została właśnie ogłoszona nową twarzą TVN Style. W wyniku połączeniu TVN i Discovery dziennikarka i producentka Agata Młynarska zostanie gwiazdą TVN Style, gdzie wesprze także nowe projekty programowe i biznesowe. Skąd ta zmiana? Za co jeszcze będzie odpowiedzialna tam Młynarska?

Agata Młynarska nową twarzą TVN Style

Agata Młynarska od września 2016 roku jest związana z Discovery. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy pracowała jako dyrektor rozwoju kanału TLC, który był konkurencją dla TVN Style. W stacji odpowiadała za zintegrowaną strategię stacji na polskim rynku i współpracowała z zespołem programowym i marketingowym Discovery. Wiosną zeszłego roku zaczęła też prowadzić swój autorski program "Zmiana pełną parą". Po przejęciu Grupy TVN przez Discovery, oraz w wyniku połączenia struktur spółek, Młynarska nie będzie już odpowiedzialna za rozwój TLC w Polsce. Zostanie za to gwiazdą TVN Style. Stacja wykorzysta jej dotychczasowe doświadczenie i rozległe kontakty. Agata Młynarska w jesiennej ramówce TVN Style wystartuje też z nowym programem, nad którym już trwają prace. Stacja nie zdradza jednak póki co, na czym ma polegać nowy format starszej z sióstr Młynarskich i córki Wojciecha Młynarskiego.

Agata Młynarska - kariera telewizyjna

Agata Młynarska ma olbrzymie doświadczenie w telewizji, więc zatrudnienie jej w TVN Style będzie dla stacji zapewne strzałem w dziesiątkę! Dziennikarka przez lata związana była z Telewizją Polską. To właśnie tam w latach 2013-2016 współtworzyła i prowadziła popularny program „Świat się kręci”. Wcześniej związana była też z Polsatem, gdzie odpowiadała za dział nowych projektów oraz prowadziła autorskie programy, koncerty sylwestrowe i imprezy plenerowe. Przez kilka lat pracowała też jako redaktor naczelna magazynu „Skarb”.

Ciekawe, w jakim formacie teraz zobaczymy Agatę Młynarską. Myślicie, że spróbuje stworzyć format na miarę i podobieństwo „Świat się kręci”?