Związek Agaty Passent i Wojciecha Kuczoka należy z pewnością do bardzo barwnych. Córka Agnieszki Osieckiej i popularny pisarz pobrali się po zaledwie kilku miesiącach znajomości, szybko udzielili "szczerego wywiadu" w jednym z magazynów, a potem... zapowiedzieli, że zdecydowali się na rozwód!

Krótka separacja najwyraźniej pozwoliła im jednak spojrzeć na swój związek świeżym okiem, a zamiast rozwodu Passent ogłosiła, że spodziewa się dziecka!

Wczoraj wieczorem dziennikarka opublikowała na Facebooku wpis, w którym poinformowała o narodzinach swojego synka z Kuczokiem. Gwiazda nie tylko zdradziła imię dziecka, ale również zdążyła sobie ponarzekać na... szpitalne jedzenie! Wszystko to opatrzone zostało fotografiami... niestety nie dziecka, lecz posiłków, jakie podano jej po porodzie.

"Na porodówce w szpitalu skończyli z ośmiorniczkami. Zupa mleczna może teraz zagości na salonach i dyplomatycznych lanczach. Poród za mną, a teraz cieszę się że nasz Antoś bedzie beneficjentem dobrych zmian i jestem ciekawa jak sobie dam radę z kolejną fazą macierzyństwa. Moje 500 zl przeznaczę na rehabilitację kręgoslupa bo karmienie piersią to ciężki test na mój odcinek lędźwiowy. Mąż dał radę nie zemdleć podczas porodu. Brahwo my!" - napisała Agata Passent.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agata Passent - Jest w ciąży!