Agata Pietras to jedna z dwóch córek Beaty Kozidrak ze związku z Andrzejem Pietrasem. Agata to młodsza córka, urodziła się w 1993 roku. Starsza córka, Kasia Pietras, jest od Agaty starsza o 12 lat. Pasją Kasi jest muzyka. Tak jak Beata, ona również związała z nią życie. Tymczasem Agata zainteresowała się modą - stała się ona nie tylko jej hobby, ale i źródłem dochodu. Agata Pietras jest właścicielką marki modowej Modlishka. Założyła ją w 2014 roku w Lublinie. Marka córki Kozidrak rozwija się dynamicznie, a jej produkty są obecnie dostępne w pięciu punktach stacjonarnych w Polsce oraz w sklepie internetowym. Premierowo prezentujemy Wam najnowszą kolekcję marki Modlishka.

Jak czytamy w informacji prasowej, Modlishka jest marką skierowaną do pewnych siebie, świadomych i niezależnych kobiet, wokół których nie przechodzi się obojętnie na ulicy. Stawia na silny i zmysłowy wizerunek, który na długo pozostaje w pamięci. Ubrania podkreślają kobiece piękno i atuty. Do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, dzianiny sprowadzane z Hiszpanii lub kupowane od najlepszych dostawców i producentów z Łodzi. W kolekcjach pojawiają się również tkaniny własnoręcznie farbowane przez projektantkę, które sprawiają, że każdy z modeli zyskuje unikatowy charakter.

Najnowszą kolekcję marki Modlishka obejrzycie w naszej GALERII>> Co ciekawe, w roli modelki wystąpiła Marta Waldorf, była asystentka Dody.

POLECAMY TAKŻE wyjątkowy wywiad wideo z Beatą Kozidrak w naszym programie Gala Studio: