Druga edycja bijącego rekordy popularności programu "Agent: Gwiazdy" zostanie pokazana przez telewizję TVN już 14 lutego. Właśnie w Walentynki wieczorem zobaczymy pierwszy odcinek drugiej odsłony show TVN, które po raz kolejny poprowadzi Kinga Rusin. Dziś w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbyła się konferencja długo wyczekiwanej kontynuacji tego popularnego formatu. Pojawiła się na niej jednak nie tylko sama prowadząca, lecz także 14 uczestników show.

ZOBACZ: AGENT: GWIAZDY 2 Znamy już całą listę uczestników!

Na konferencji  w Arkadach Kubickiego, pojawili się Olga Frycz (aktorka), Jula Fabiszewska (piosenkarka), Marek Włodarczyk (aktor), Piotr Kędzierski (prezenter i dziennikarz muzyczny), Daria Ładocha (blogerka kulinarna), Agnieszka Rylik (mistrzyni świata w boksie, reporterka TVN), Alan Andersz (aktor "Na Wspólnej"), Edyta Zając (modelka, żona piłkarza Jakuba Rzeźniczaka), Jarosław Kret (prezenter telewizyjny), Mateusz Maga (uczestnik programu "Top Model"), Michał Będźmirowski (bloger, Modny Tata), Tomasz Niecik (muzyk disco-polo) oraz Odeta Moro (dziennikarka i prezenterka telewizyjna). Zabrakło jedynie Joanny Jędrzejczyk (zawodniczki muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki, mistrzyni świata).

Wśród nich czai się przyszły zwycięzca programu oraz agent, którego zadaniem będzie sprytnie, ale i konsekwentnie utrudniać wykonywanie kolejnych zadań wszystkim pozostałym uczestnikom show.

Podczas konferencji został pokazany pierwszy odcinek programu, który widzowie będą mogli zobaczyć dokładnie za tydzień. Podczas niego z show odpadnie jeden uczestnik. Póki co możemy Wam jedynie zdradzić, że jego tak szybkie pożegnanie z programem będzie naprawdę dużym zaskoczeniem!

Kto zatem pożegna się z show jako pierwszy? A komu uda się dojść do samego finału? O tym po kolei będziemy przekonywać się już od 14 lutego.

POLECAMY: KINGA RUSIN odpoczywa w bajecznej Argentynie [DUŻO ZDJĘĆ]

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia wszystkich uczestników programu, którzy jak jeden mąż stawili się na konferencji prasowej show.

Kto tym razem wypadł najlepiej? My jesteśmy fanami stylizacji Edyty Zająć, Odety Moro i Kingi Rusin! Zgadzacie się z nami?