Agent Gwiazdy 2”: Kto jest Agentem? – to pytanie od prawie dwóch tygodni zadają sobie widzowie programu. W finałowym odcinku Agent Gwiazdy 2017 zobaczymy trójkę uczestników: Darię Ładochę, Jarosława Kreta oraz Odetę Moro. Początkowo finał programu „Agent Gwiazdy 2” miał się odbyć 2 maja, ale emisja programu została przesunięta przez weekend majowy na wczorajszy wieczór.(9.05.2017). Czy to właśnie wczorajszego wieczoru dowiedzieliśmy się, kto jest Agentem? Kto dał się zakopać żywcem, a kto skoczył ze spadochronu? 

W programie Agent Gwiazdy 2 po wielu tygodniach zmagań i obserwacji pozostałych uczestników, do finałowego odcinka Agenta dotarły trzy osoby: Daria Ładocha, Jarek Kret i Odeta Moro. Pamiętacie, kto odpadł w "Agent Gwiazdy 2" w poprzednich odcinkach?

Przypomnijmy, że w Agent Gwiazdy 2mieliśmy okazję podziwiać zmagania: Tomasza Niecika, Mateusza Magi, Julity Fabiszewskiej, Agnieszki Rylik, Michała Będźmirowskiego, Jarosława Kreta, Olgi Frycz, Joanny Jędrzejczak, Edyty Zając- Rzeźniczak, Marka Włodarczyka, Odety Moro, Darii Ładochy, Piotra Kędzierkiego i Alana Andersza. Do finału dotarła jednak szczęśliwa trójka, czyli Odeta Moro, Daria Ładocha i Jarek Kret. Kto jest Agentem?

ZOBACZ: AGENT: GWIAZDY 2 Znamy już całą listę uczestników!

Dowiemy się już niedługo, choć niektórzy fani już zdradzają, kto jest Agentem! Większość komentarzy na facebookowym profilu Agent Gwiazdy 2017 już od dawna wskazuje Odetę Moro. Jako zwycięzcę widzowie najczęściej typują jednak Jarosława Kreta.

Finał Agent Gwiazdy 2 odbędzie się w dwóch częściach – 9.05.2017 i 16.05.2017. W pierwszej części, uczestnicy (Jarosław Kret, Odeta Moro i Daria Ładocha) musieli zmierzyć się z ostatnimi zadaniami. Pierwszym z nich było przyporządkowanie przedmiotów do odcinków, k których były wykorzystywane do wykonania zadań. Kolejnym zadaniem było zmierzenie się z własnymi lękami. Kto dał się zakopać żywcem, a kto skoczył ze spadochronu?

Każdy z uczestników otrzymał kopertę z zadaniami: masaż, skok ze spadochronem lub zakopanie żywcem. Uczestnicy mogli wygrać zadanie, jeśli dwie osoby je wykonają, a jedna odmówi. Żadna z nich nie wie jednak, który z uczestników jakie otrzymał zadanie. Jarek otrzymał masaż, Odeta skok ze spadochronem, a Daria zakopanie żywcem. Choć Jarek podejrzewał, że Odeta jako Agent nie skoczy, wszyscy troje zdecydowali się w finale Agent Gwiazdy 9.05.2017 na wykonanie zadania. Pieniądze więc nie trafiły do ich konta...

Czy wczorajszego wieczoru dowiedzieliśmy się kto jest Agentem? Niekoniecznie. Co prawda, można się domyślić, kto jest Agentem w Agent Gwiazdy 2017, ale dopiero w drugiej części (16.05.2017) wszystko się wyjaśni.

Kto jest Agentem w Agent Gwiazdy 2 i kto wygrał program? Czy opinie internautów okażą się prorocze i to Odeta Moro jest Agentem?