Druga edycja programu "Agent: Gwiazdy" zbliża się wielkimi krokami. Show po raz drugi na antenie TVN zobaczymy już tej wsiosny. Prowadzącą po raz kolejny będzie Kinga Rusin, która tym razem wyjechała z uczestnikami do Argentyny. Co jednak ciekawe, ich lista bardzo długo była trzymana w tajemnicy. Teraz stacja ujawniła wszystkich członków wyprawy na swoim Instagramie. Kto się znalazł w ich gronie?

ZOBACZ: MILIONERZY Hubert Urbański powraca z teleturniejem po 7 latach przerwy

Przez wiele miesięcy pojawiały się różne spekulacje na temat tego, kto tym razem wystąpi w programie. długo mówiło się m.in. udziale Matusza Magi, który niedawno zgłosił swoją piosenkę do polskich pre-eliminacji do konkursu Eurowizji. Model faktycznie pojawił się w gronie uczestników popularnego show. Nie był on jednak jedyną gwiazdą TVN, która poleciała do Argentyny.

Teraz, niespełna miesiąc przed premierą w programie "Dzień Dobry TVN" została przedstawiona oficjalna lista uczestników. Stacja powtórzyła tę informację również na swoim Instagramie. Na liście odważnych globtroterów pojawiły się nazwiska osób, które z show-biznesem mają do czynienia od wielu lat. Są jednak i tacy, których szeroka publiczność raczej nie będzie kojarzyła. Przynajmniej na początku. Znacie bowiem takie postaci jak Daria Ładocha, Joanna Jędrzejczyk czy Tomasz Niecik? Nie? To koniecznie sprawdżcie w naszej GALERII, kim są!

POLECAMY: MALI GIGANCI mamy listę wszystkich trenerów trzeciej edycji programu!

Program "Agent: Gwiazdy 2" będzie do obejrzenia na antenie TVN już tej wiosny. Będziecie go oglądać?