W 5. odcinku z hitowego show TVN z udziałem gwiazd "Agent Gwiazdy 3" odpadł Beniamin Andrzejewski. Mężczyzna nie ukrywał, że spodziewał się, że to właśnie on dziś pożegna się z programem. Żalu z powodu odpadnięcia Beniamina z show nie krył raper Peja, który mocno zaprzyjaźnił się z aktorem na planie "Agenta". Beniamin przekazał jokera Piotrowi w dowód sympatii. A Piotr przekazał go Karolinie Ferenstein-Kraśko, która honorowo oddała swojego jokera.

Kim jest Beniamin Andrzejewski? Takie pytanie mogą sobie zadawali sobie widzowie 3. edycji programu "Agent Gwiazdy". Trzeba przyznać, że brodaty aktor to jeden z najbardziej tajemniczych uczestników nowego sezonu popularnego show stacji TVN. Udział w emocjonującej produkcji prowadzonej przez Kingę Rusin z pewnością sprawi jednak, że wkrótce będzie o nim o wiele głośniej, dlatego już teraz warto przyjrzeć mu się z bliska. Co wiemy na jego temat?

ZOBACZ: AGENT GWIAZDY 3 Kinga Rusin wygadała się, kto będzie w finale programu?

Beniamin Andrzejewski w "Agent Gwiazdy 3"

Beniamin Andrzejewski przyszedł na świat 31 marca 1992 roku w Zabrzu. Niedługo obchodzić więc będzie swoje 26. urodziny. Szerokiej publiczności dał się poznać w 2016 roku dzięki roli w serialu TVN o nazwie "19+", gdzie wciela się w postać Irka Sobczaka. Młody aktor nie ogranicza się jednak tylko do występów w telewizji. Beniamina można bowiem oglądać także na deskach teatrów.

Wiedzieliście, że Beniamin Andrzejewski świetnie radzi sobie po obydwu stronach kamery? Uczestnik "Agent Gwiazdy 3" zafascynowany jest nie tylko aktorstwem, ale także reżyserią filmową, którą zresztą studiował na prywatnej uczelni w Krakowie. Niewiele osób wie też, że Beniamin to także instruktor windsurfingu!

Zdjęcia Beniamina Andrzejewskiego możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>

Myślicie, że jeszcze nieraz usłyszymy o Beniaminie?