Zgodnie z informacjami podawanymi wcześniej przez jeden z magazynów, w 3. odsłonie show Agent: Gwiazdy wystąpić mieli m.in. Filip Chajzer, Iza Kuna, Patricia Kazadi i Mariusz Czerkawski. Podobno udział w show rozważa także Maciej Myszkowski, kiedyś wzięty model a obecnie mąż Justyny Steczkowskiej. Portalowi Wirtualnemedia.pl udało się właśnie nieoficjalnie ustalić udział aktorki Ilony Ostrowskiej. Jak piszą dziennikarze portalu, uczestnicy show mają wrócić do Polski w listopadzie. Gdzie zatem kręcona jest obecnie 3. odsłona programu?

Agent: Gwiazdy 3 - uczestnicy

3. edycja Agenta: Gwiazdy z nowymi bohaterami realizowana jest właśnie w Azji przez agencję produkcyjną Jake Vision. Zdjęcia, które rozpoczęły się już w połowie października, odbywają się na Bali i na wschodnim wybrzeżu Chin. Agenta ponownie poprowadzi Kinga Rusin, która już wrzuca na swój Instargram tajemnicze zdjęcia z tamtych rejonów. Do tej pory prowadządza Dzień Dobry TVN nie zdradziła jednak, kto wraz z nią przebywa na Bali.

Agent: Gwiazdy 3 - kiedy emisja?

Kiedy będzie można oglądać Agent: Gwiazdy 3 w TVN? Show będzie można oglądać na antenie stacji już od wiosny 2018 roku. Czy będzie ona równie atrakcyjna jak dwie poprzednie. Zgadujemy, że egzotyczne azjatyckie widoki zrobią swoje ;-)

Agent: Gwiazdy - kto jest agentem?

Pierwszą edycję gwiazdorskiego wydania programu wygrał Antoni Królikowski. Agentem był wówczas Hubert Urbański. Agenta: Gwiazdy 2 wygrała zaś blogerka Daria Ładocha, która przez wielu typowana była na agenta. Tym finalnie okazała się zaś być Odeta Moro. Komu ta rola przypadnie z 3. edycji programu? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero pod koniec wiosny przyszłego roku. Będziecie oglądać?

A tak wyglądali uczestnicy poprzedniej edycji programu? Za kogo trzymaliście kciuki najmocniej?