12 odcinków nowej edycji show "Agent" rozegrało się w egzotycznych krajobrazach Hongkongu i Bali. Wśród 14 uczestników ponownie znajduje się tytułowy Agent, czyli osoba, która na każdym etapie podróży będzie się starała utrudniać wszystkim ich zadania. W 3. edycji programu udział wzięli: Maciej Myszkowski, Peja, Tomasz Ciachorowski, Anna Skura, Piotr Świerczewski, Karolina Ferenstein-Kraśko, Michał Mikołajczak, Beniamin Andrzejewski, Ilona Ostrowska, Jan Kuroń, Victor Borsuk, Maja Włoszczowska i Julia Wróblewska. W gronie tym znalazła się też piękna Anna Lucińska. Kim jest piękna dziennikarka i aktorka?

Anna Lucińska - kim jest uczestniczka „Agent Gwiazdy 3”?

Anna Lucińska swoją karierę rozpoczęła od modellingu, kiedy miała zaledwie 17 lat. Jej uroda i entuzjastyczne podejście zagwarantowały jej kontrakty na całym świecie, m.in. w Szanghaju, Monachium, czy Barcelonie. Z czasem modelling przestał jej jednak wystarczać. Wtedy też odkryła swoją największą życiową pasję – aktorstwo. Od lat podnosi swoje kwalifikacje w tym zawodzie i rozwija warsztat aktorski w akademiach w kraju i za granicą. Ani udało się pokazać w kilku głośnych amerykańskich produkcjach, w tym m.in. „CSI – Kryminalne zagadki Las Vegas”, programie „America Got Talent” oraz w filmie fabularnym „Theft by Deception”. W Polsce oglądaliśmy ją zaś m.in. w takich produkcjach jak „Plebania”, „Malanowscy i Partnerzy” i „Na dobre i na złe” oraz filmach „Sługi boże”, czy „Po prostu przyjaźń”.

Poza aktorstwem Anię zawsze pasjonowała także praca w studio telewizyjnym, co szybko zauważyli producenci polskich programów śniadaniowych. W lutym 2017 została gospodynią porannego programu „Dzień Dobry Polsko”, gdzie wraz od wczesnych godzin porannych rozbawiała Polaków przed telewizorami.

Anna Lucińska jest Agentem?

Po odejściu z Telewizji Polskiej zaczęła współpracować z TVN Style, gdzie od jesieni 2017 roku prowadziła program o modzie "Pojedynek na modę". W tym sezonie pojawi się jednak nie tylko na antenie TVN Style, lecz także na głównej antenie stacji, gdzie wśród innych gwiazd będzie musiała wykryć Agenta. Czy jej si to uda? A może to ona się nim okaże? Jak sądzicie? Będzie trzymać za nią kciuki?

Zobaczcie, co o swoim pomyśle na wytropienie Agenta mówili nam Anna Lucińska i Tomek Ciachorowski podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN na początku lutego: 

Które z nich może okazać się Agentem...?